środa, 30 sierpnia 2017

O moich marzeniach...

ŻYCIE BEZ MARZEŃ JEST JAK DROGA BEZ KONKRETNEGO CELU,warto je mieć,bo nadają sens tej naszej wędrówce...Moje mogą wam się wydać niezbyt wygórowane,bo nie marzę o locie w kosmos albo macaniu tyłka Jennifer Lopez czy Antoniego Macierewicza (dobra,teraz przesadziłem... :-) ) ale dla mnie są takimi szczytami,na które patrzę z oddali,pragnę się tam wspiąć,ale na tym niestety się kończy... O czym marzę? Tym największym marzeniem jest dobry i wartościowy człowiek u boku,który pokocha mnie całym sercem i ponad życie.Założyć rodzinę i wieść szczęśliwe,normalne życie,jakie wiodą ludzie w moim wieku...Powiecie,że to niewiele,ale dla mnie to największe szczęście...
 Innym marzeniem jest zrobienie tatuażu,którego projekt w mojej szufladzie leży od paru lat (fotka poniżej) ale jak to u mnie,jak jest kasa to czasu brak,bo człowiek zapieprza od poniedziałku do soboty,od rana do wieczora,a jak jest czas to kasy brak i tak lata lecą a ja wciąż sobie obiecuję że w tym roku zrobię i gówno... Może w przyszłym się uda :-)
 Poza tym chciałbym jeszcze wrócić do szkoły i podnieść wykształcenie (no co,na naukę nigdy nie jest się za starym! :-) ), znaleźć porządną pracę,bo zapieprzanie na czarno u najgorszych szumowin to nie jest szczyt moich możliwości... Jak widzicie nie ma tego wiele,chciałbym po prostu normalnie,szczęśliwie żyć...
 A wy o czym marzycie? :-)

26 komentarzy:

 1. Rodzina ... piękne marzenie! Czasem niestety trudne do zrealizowania.
  Rodzina to największe szczęście, o które warto w życiu zabiegać. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z tobą w 100%... W moim przypadku wyjątkowo trudne do zrealizowania...

   Usuń
 2. Moim marzeniem jest zrobić sobie kilka tatuaży, w przyszłości pójść na studia weterynaryjne i być po prostu szczęśliwą osobą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O tatuażu też myślałam ;) piękne marzenia Pan posiada ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapisz się na tatuaż i idź ;P Mi też ciężko było zrobić ten pierwszy krok :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu nie chodzi o pierwszy krok tylko o fundusze,gdybym miał luźną kasę,a tu trzeba ponad tysiaka, to nawet chwili bym się nie zastanawiał,tylko kierunek Zamość i robimy...

   Usuń
  2. Zrób sobie specjalną skarbonkę na dziary :)

   Usuń
  3. A to akurat dobry pomysł :-)

   Usuń
 5. To prawda! Na naukę NIGDY nie jest za późno, zapisz się gdzieś! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki mam zamiar,nie można wiecznie stać w miejscu,bo można przyrosnąć :-)

   Usuń
 6. Marzenia warto spełniać, może uda ci się coś zrobić w tej kwesti. A co do moich marzeń to bym chciał pojechać do Japonii z dziewczyną bo chciała by ale potem do Watykanu i pomodlić się przed grobem naszego papieża.

  OdpowiedzUsuń
 7. Założenie rodziny to jedno z piękniejszych i najbardziej wartościowych marzeń jakie można mieć. Życzę powodzenia w jego zrealizowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super wpis, mam nadzieję, że pomysł z tatuażem wypali, bo projekt jest fajny ;)
  Ja marzę o małym pięknym domku z dużą biblioteczką i pieskiem - husky lub akita :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. W takim razie tego ci życzę :-) I jeszcze mała prośba do zostawiających komentarze: PAMIĘTAJCIE ZOSTAWIĆ ADRES SWOJEGO BLOGA :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja mam swoje najskrytsze marzenia w serduchu. Kilka nawet zostało zrealizowanych. I to dzięki nim moje życie jest tak dobre. Niestety, bez upadków i tkzw. "kopów w dupę" by się nie obeszło. I życie z nami wszystkimi różnorako się obchodzi.
  Tobie życzę jak najlepszych chwil, magicznych wspomnień i spełnienia tych marzeń.
  PS świetny motyw tatuażu.

  EM
  https://wedlugem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziękuję,a ja tobie,by i reszta marzeń się spełniła :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Założenie rodziny jest najpiękniejszym marzeniem! Absolutnie podziwiam za szczerość i otwartość i życzę spełnienia wszystkich opisanych przez Ciebie marzeń! Warto marzyć, to nam dodaje skrzydeł i ładuje baterie na gorsze chwile w życiu :)

  Cudownego dnia! I życzę powodzenia w osiąganiu celów!

  Obserwuję

  https://coscudownego.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja do tej pory marzę, by stać się nieśmiertelną, tylko po to, by móc całą wieczność czytać książki. :D Szkoda, że nierealne.

  A Tb życzę, by Twoje marzenia się spełniły! ;)

  OdpowiedzUsuń