sobota, 16 września 2017

32 na liczniku :-) Wybaczcie mi tą urodzinową głupawkę :-)

Dziś kończę 32 lata... Uczcijmy ten dzień minutą ciszy... Słucham? Tak,tak,można buczeć... Kukłę z moją podobizną też można spalić! Zaraz,zaraz,skąd wy macie kukłę z moją podobizną?? Pamiętaliście? Wzruszyłem się... Naprawdę nie trzeba było... Kukła piękniejsza od oryginału...Choć to akurat nie takie trudne... 32lata... Jak ten czas leci... Całkiem niedawno byłem słodkim bobasem a teraz? Dobra,przemilczmy co jest teraz :-) Nie moja wina że tak wyglądam! 32lata... To już nie młodość,ale jeszcze nie starość,takie nie wiadomo co... Niby jeszcze sterczy,ale już sam nie wie po co... Człowiek zaczyna z ciekawością oglądać reklamy kleju do protez i majtek chłonnych... Zapomina chować po siusianiu i potem chodzi z takim dyndającym,zmarszczonym krawatem... 32lata.... Właściwie powinienem się pochwalić,co do tej pory osiągnąłem,ale już dziś nie chcę się nad sobą pastwić :-) :-) 32lata... Starość nie radość... :-) :-)

12 komentarzy:

 1. Hm powiem tak, nie wyglądasz na tyle. Widać że dziewczyny lub kobiety ci brakuje bo zaniedbany jesteś, może idź do programu rolnik szuka żony. Mówię poważnie bo marniejesz w oczach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja matka też mi ten program proponuje! :-) Myślisz że przy kobiecie odżyję? :-)

   Usuń
  2. Na pewno, zacznie cię ganiać byś wysypiał się, bardziej ruszał się. może zaczną ci napływać nowe pomysł do głowy przy niej? Ja tak mam że mam pomysły przy Kini.

   Usuń
  3. Zgadzam się,ogólnie życie bez kobiety u boku to nie życie...U nas jest pełno starych kawalerów i żal na nich patrzeć...

   Usuń
 2. Życzę sto lat :) Czas w końcu zrobić coś dla siebie na te 32 urodziny -trzymam kciuki, bo życie mamy tylko jedno.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego! :D a 32 to wcale nie tak dużo jakby się mogło wydawać. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :-) Pewnie że nie,wiem że mogę być jeszcze starszym ramolem :-) :-)

   Usuń
  2. Haha, to uważaj, bo niedługo dopadnie Cię kryzys wieku średniego. ;P

   Usuń
  3. Jakiś kryzys od dawna mi towarzyszy,ale czy to ten trudno stwierdzić :-)

   Usuń
 4. Ja odwrotnie - 23 niedawno skończyłam, ale bolączkę mam zupełnie taką samą jak Ty ;)

  OdpowiedzUsuń