czwartek, 22 lutego 2018

Kolejny pedofil w sutannie!Kolejny ksiądz pedofil w naszym regionie! Jakby tego było mało, tym razem pedofilem okazał się wikariusz parafii leżącej kilkanaście kilometrów ode mnie! Parę minut drogi samochodem dzieliło tego bydlaka od mojej miejscowości! Aż ciarki przechodzą! Co śmieszniejsze, ten wikariusz był lubiany w swojej parafii, prowadził zajęcia z młodzieżą, a w jego komputerze śledczy znaleźli zdjęcia z rozebranymi dziewczynkami, a jakby tego było mało, są podejrzenia, że część z nich zrobił sam!! Pamiętam czasy, gdy stwierdzenie, że ksiądz lubi dzieci, było pozytywne, a dziś człowiek puszczając dziecko na religię czy witając księdza z kolędą powinien zastanawiać się, czy nie pcha dziecka w łapy pedofila. Powiecie, że przesadzam, że są to jednostkowe przypadki, ale już samo to, że się zdarzają, powinno dawać do myślenia! Mój region niby jest zadupiem świata, a już nie jeden raz czytałem o pedofilach w sutannach, skoro na takiej Zamojszczyźnie było tyle przypadków, to ile jest w skali kraju??? Ksiądz to ktoś budzący zaufanie, szacunek, dlatego budzi potworne obrzydzenie, że człowiek który w murach kościoła naucza jak żyć, piętnuje za każdy grzech i służy przy ołtarzu Bożym, jednocześnie w tak potworny i ohydny sposób krzywdzi dzieci! TO NIE SĄ JEDNOSTKOWE PRZYPADKI, TO ZARAZA KTÓRA TRAWI KOŚCIÓŁ OD LAT, tylko większość przypadków zamiatana jest pod dywan, by tych plam na ciele kościoła było widać jak najmniej. Kościół słynie z ukrywania swoich grzeszków, zamykania mord i usuwania tych, którzy mają odwagę mówić prawdę. Przekonał się o tym nasz były wikary, który za to że mówił głośno o tym co wyprawia nasz proboszcz został przeniesiony do innej parafii. JAK SIĘ MA MIŁOŚĆ DO BOGA Z PRZYMYKANIEM OKA NA ZWYRODNIALCÓW W SUTANNACH??! Żeby nie było,nie twierdzę że wszyscy księża są źli, ale to zło powinno być dławione w zarodku, piętnowane, a nie ukrywane przed światem! Ten pedofil w czerni zapewne zagości w jednym z Zamojskich zakładów karnych, ale ilu takich wiedzie spokojne życie na plebaniach, na co dzień obcując z waszymi dziećmi?
(fotki z netu) http://zamosc.naszemiasto.pl/artykul/wikariusz-z-wielaczy-mial-na-komputerze-nagrania-z-nagimi,4453646,art,t,id,tm.html

39 komentarzy:

 1. Gdzieś przeczytałam, że dziennikarz Tomasz Sekielski chce zrobić film o księżach pedofilach - mam nadzieję, że mu się uda. I jeszcze jedna informacja ze strony też dziennikarza Tomka Michniewicza - księżna chodzą po porodówkach i dotykają dzieci. Zgroza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego generalizujesz? Nie każdy dotyk jest zły, a idąc tokiem Twojego myślenia, również lekarze musieliby mieć zakaz dotykania noworodków; wszak i wśród nich są pedofile.

   Usuń
  2. Twój komentarz (Anonimowy) bardzo mi się podoba. Zwłaszcza, że na porodówce byłam, jako student medycyny i faktycznie, trzeba dziecka dotknąć, także w np. tamtych okolicach, ale ze względów czysto medycznych, aby wykluczyć poważne wady rozwojowe... dłuższa sprawa, w każdym razie racja, patrząc jak moja imienniczka powyżej... lekarzy od razu powinno się odsunąć, bo z pewnością dotykają "źle" :D

   Usuń
  3. Nie będzie łatwo, bo w środowisku księży panuje zmowa milczenia, oni się kryją wzajemnie i zamiatają każdy bród pod dywan. Strach pomyśleć ile takich spraw nie ujrzało światła dziennego...

   Usuń
  4. Widziałam na zdjęciu Pana z dzieckiem, pewnie nieswoim. Może Pan jest pedofilem a nikt o tym nie wie bo panuje zmowa milczenia ?
   Bydlak jest bydlakiem . Zawód nie ma tu nic do rzeczy jak Pan sugeruje. Iluż blogerów jest pewnie pedofilami, nieprawdaż ? Ja mam luz bo jakoś nie słyszałam by prostytutka była pedofilką ale gdyby Pan sugerował coś ,proszę się nie krępować.
   A jeśli jednak mimo wszystko coś ze mną nie tak...zabić kurwę.

   Usuń
  5. To dziecko z którym jestem na zdjęciach to moja siostrzenica-chrześnica. A nawet sugerowanie że mógłbym być pedofilem jest wyjątkowym chamstwem, dlatego proszę myśleć co się piszę, bo gorszej obelgi w moim kierunku nie można rzucić. Ja mam na tyle kultury, by od kurew i pedofilów nikogo nie wyzywać, a to czym się Pani zajmuje to jest Pani prywatną sprawą.

   Usuń
  6. Miało zaboleć. Dlaczego to zrobiłam ? By zaczął Pan myśleć, szukać dociekać, znajdować fakty a potem oskarżać.
   Nie chciałam Pana obrazić a zmusić do zastanowienia.Bardzo to łatwe i proste przypisywać jakiemuś środowisku grzechy a może zadbać o obiektywizmu chociaż odrobinę. Może chociaż zajrzeć do jakiejś statystyki, jakiś opracowań, jakiś badań na temat a potem wyciągać wnioski jakie przyszło Panu tak łatwo wyartykułować.
   Oburzył się Pan a co zrobił by to zmienić ? Co Pan zrobił by ów pleban nigdy już żadnego dziecka nie skrzywdził a ofiarom przyznano pomoc, odszkodowania itp.
   Wspomniał Pan o swojej wysokiej kulturze , która nie pozwala mnie obrażać.Czasem nie warto się hamować bo od tego hamowania to tylko wrzodów dostać można .

   Przepraszam ,ze wykorzystałam Pan siostrzenicę by Pana wzburzyć. Wzięło się to z chwili gdy pojawiło się to zdjęcie i moje zniesmaczenie w związku z tym. Nie odważyłabym się na publikowanie żadnych twarzy bez zezwolenia a jeśli nieletni, bez zezwolenia rodziców.

   Usuń
  7. Po pierwsze napisałem że nie wkładam wszystkich księży do jednego worka, bo nie każdy ksiądz to pedofil, są w śród nich porządni ludzie, po drugie nie mam wykrywacza pedofilów żeby móc zapobiec krzywdzeniu dzieci przez tego księdza czy innych jemu podobnych osobników, po trzecie wcale mnie to nie zabolało a jedynie wkurzyło, spotkałem w życiu tyle ścierw że mnie już nic nie jest w stanie boleć, po czwarte moje zasady nie pozwalają mi obrażać kobiet, po piąte znam to dziecko 11lat, od 11lat mieszkamy pod jednym dachem i nie widzę nic niewłaściwego w publikowaniu wspólnych zdjęć. Po piąte odnośnie mojego obiektywizmu, to sądząc po ilości pedofilów jacy w śród księży są wykrywani nie widzę nic złego w tym co napisałem. POWTARZAM, NIE NAPISAŁEM ŻE WSZYSCY KSIĘŻA TO PEDOFILE, TYLKO ŻE ICH W TYM ŚRODOWISKU NIE BRAK.

   Usuń
  8. Skoro Pan wpis jest tak bardzo uczciwy jak czytam to proszę mi wyjaśnić podstawę napisania tego zdania :"TO ZARAZA KTÓRA TRAWI KOŚCIÓŁ OD LAT, tylko większość przypadków zamiatana jest pod dywan," Czekam na uczciwe dane które przekonają mnie o zarazie, o zamiataniu pod dywan itd.Proszę o przytoczenie przykładów an poparcie tej tezy. Konkretnych z nazwiskami , stanowiskami. Doceniam Pańska inteligencję dlatego wierzę ,że nie zbędzie mnie Pan ogólnikami.
   To że mieszka pan z kimś pod jednym dachem nie daje prawa do decydowania i odbierania prawa do prywatności.

   Usuń
  9. Pani nie ogląda telewizji i nie czyta gazet??! Nawet te prawicowe nie kryją że problem pedofilii w kościele jest. NAWET PAPIEŻ TEGO NIE KRYJE, ZRESZTĄ TE SŁOWA O ZARAZIE TRAWIĄCEJ KOŚCIÓŁ TO MNIEJ WIĘCEJ CYTAT Z FRANCISZKA. Konkrety z nazwiskami i stanowiskami? Proszę wpisać w wyszukiwarkę KSIĄDZ PEDOFIL i przejrzeć artykuły! Jest tego pełno. Z samej tylko Zamojszczyzny, gdzie mieszkam, znalazłem ich sporo. PROBLEM JEST, to nawet papież przyznaje!

   Usuń
  10. Ja nie kontestowałam prawdziwości Pana słów a ich , moim zdaniem, niedopasowanie do skali problemu.Wpisałam w wyszukiwarkę. Dodatkowo, nauczyciel pedofil, sporo. Bloger pedofil- mało.Lekarz pedofil, sporo.Nawet wpisując Stasiek -pedofil coś wyskakuje.
   Gdyby Pan skupił sie na jednym konkretnym bydlaku. Nie miałabym podstaw do czepiania się ale Pan się rozpędził i gówno z tego wyszło.Takie samo gówno jak z faktu że wpisujac Stasiek -pedofil też coś wyskakuje i co przez to ?.Przecież nie oskarżę nikogo bo wyszukiwarka pokazuje.

   Usuń
  11. Nie uważam że się pośpieszyłem. Nie musi Pani wierzyć moim słowom, proszę poszukać co papież mówi na temat pedofilii w kościele, może jemu Pani uwierzy, on nie twierdzi że to jednostkowe przypadki tylko poważny problem. Gdyby tych przypadków było 10-20 to pewnie mój tekst wyglądał by inaczej, ale tych przypadków jest sporo, nie tylko w Polsce,ale i na świecie. To raczej Pani reaguje jakbym z kościoła robił siedlisko pedofilów i każdego księdza uważał za zboczeńca A TAK NIE JEST. Ale jest wystarczająco dużo przypadków bym mógł z czystym sumieniem taki tekst napisać. Wiem że pedofile trafiają się w różnych zawodach, ale ksiądz to jest ktoś, kto służy Bogu i ludziom, ktoś kto powinien wystrzegać się od tego rodzaju skurwysyństw, dlatego poruszyłem ten problem, a nie dlatego by srać na kościół i księży, sam jestem katolikiem. Ja w swoim tekście nie widzę nic złego.

   Usuń
  12. ....bloger- pedofil? ...szukać takiego, to z dobrą latarką, bo świeczka za szybko by zgasła ;-) ale blogerka- dziwka sama mi się tu "podkłada"...

   Usuń
  13. :-) Dobre :-) Pedofilów nie brak w żadnym środowisku, ale w środ księży jest to szczególnie obrzydliwe.

   Usuń
  14. Ma pan rację...pedofil o innym zawodzie to już jakiś taki lepszy, prawda ?

   Usuń
  15. Nie lepszy,ale ksiądz to chyba nie jest jakiś zwykły zawód,nieprawdaż? Od nich wymaga się więcej.

   Usuń
  16. wyleciało mi z głowy...ten kretyn w czerwonym na zdjęciu, jak się nazywa?

   Usuń
  17. Nie przypomnę sobie nazwiska, pobrałem to z netu, ale kiedyś i w tv o tej wypowiedzi było głośno.

   Usuń
  18. Przypominam sobie. Tak jak wielu innych głupich wypowiedzi ale też pamiętam że to my tworzymy Kościół a nie odwrotnie.Z naszymi mądrymi, myślami, głupimi itp.Miesza się to wszystko. Ściera, dociera , przepycha. Pamiętam biskupa pedofila. Dlaczego wierni potrafią manifestować na ulicach a nie potrafią w kościele wyrażać swojego zdania. Może trzeba chociaż szacunkiem do poglądów a z pogardą dla niegodziwości.

   Usuń
  19. Hmmmm,trudno się z tym nie zgodzić, to my tworzymy kościół, bo to co tworzą księża bardziej przypomina firmę nastawioną głównie na zysk...

   Usuń
  20. I tutaj to co Pan napisał to też jakieś brednie.Znikam.Nie dogadamy się .Nie umiem do Pana dotrzeć i nie mam ochoty więcej próbować.

   Usuń
 2. Na swojej drodze spotkałam wielu wspaniałych księży i życzę Ci Stasiek tego, abyś w końcu mógł w swoim życiu, okolicy etc. spotykać więcej właśnie takich wspaniałych, wartościowych, dobrych księży ( i w ogóle ludzi). Przykro mi, że takie sprawy się zdarzają i to tak blisko Ciebie...

  Pozdrawiam i ślę uśmiechy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam też nie wrzucam wszystkich do jednego worka, znam osobiście księdza który jest wspaniałym człowiekiem, ale przeraża to, że w sąsiedniej parafii był groźny pedofil. Ze względu na chrześnicę jestem przeczulony na tym punkcie, do tego stopnia że z rejestru pościągałem zdjęcia pedofilów z Zamojszczyzny i zapamiętałem te mordy, a tu tuż za miedzą miałem pedofila w sutannie! Ten człowiek mógł wsiąść w samochód i w 5 minut być pod szkołą mojej chrześnicy. To jest przerażające.

   Usuń
 3. ...szok, przerażenie- to pierwsze słowa, które oddają emocje na taką wiadomość... za każdym razem... dodatkową grozę stanowi tu chyba bliskość takiego zdarzenia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie, gdyby to się działo gdzieś dalej, pewnie nie zwrócił bym aż takiej uwagi, ale to się działo tuż za miedzą, parę kilometrów dalej, ten człowiek mógł być pod szkołą Oli! Mógł robić zakupy w Szczebrzeszynie i tamtędy przejeżdżać! To że pedofilem jest ksiądz już mnie nie dziwi, ale zszokowało to, że miałem,a być może nadal mam, pedofila kilka kilometrów od domu!

   Usuń
 4. To okropne, że tacy ludzie chodzą po ziemi. Nie odnoszę się tu stricte do księży. Jestem młoda, ale zdążyłam już zauważyć, że wszyscy ludzie są tacy sami. Naród się od narodu nie różni, warstwa od warstwy też nie... To tylko stereotypy, bo tak naprawdę wszędzie można spotkać dobrych i złych. Miłych, życzliwych i oprychów. Przykładnych, wspaniałych księży i pedofilii. I tak najgorzej w tym wszystkim mają ofiary... To straszne, co musiały przeżyć takie dzieciaki. Nie życzę tego nikomu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno się z Tobą nie zgodzić... Cóż, mamy to na co pozwalamy, takie sprawy można jedna ustawą załatwić... Kastrować albo wieszać..

   Usuń
 5. Czytam, czytam, czytam.... i oczom nie wierzę: "Kloszard"-zawodowa prostytutka zajęła się nawracaniem! I to kogo? Jednego z najuczciwszych, najbardziej prawych i szlachetnych ludzi, jakiego dane mi było poznać, Faceta przez wielkie F! Kim Ty jesteś, by sobie uzurpować prawo do nazywania Staszka pedofilem? Kim Ty jesteś, by przypisywać tak obleśne skłonności temu Człowiekowi? Zazdrościsz mu tego dziecka na rękach? Inteligencji może? Bo tej mu nie brakuje, Ty zaś masz chyba uszy sznurkiem związane! Zauważyłam, że atakujesz Staszka nie pierwszy raz; wnioskuję z tego, że cierpisz na syndrom starej prostytutki na emeryturze. A propos Twojej profesji: ten klient, który zmarł na AIDS, o którym wspominasz na swoim blogu /wpis z 13 lutego/, czy on przypadkiem od Ciebie się nie zaraził? ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wooohoooo, tylu komplementów pod swoim adresem w życiu nie dostałem! Dzięki za miłe słowa. A nazywanie kogoś pedofilem, nawet gdy się nie mówi tego na poważnie, jest wyjątkowo chamskie, więc trudno się z Tobą nie zgodzić.

   Usuń
  2. Pani anonimowej pokłony i podziękowania. Nikt mnie dziś tak nie rozbawił jak Pani. Nikt więc jest Pani wyjątkowa .
   Ode mnie , niestety nie. Niestety dla Pani bo pewnie dłużej pożyję niźli by wypadało.Syndrom starej prostytutki...hm...37lat ...to dużo ?

   Usuń
  3. Dziś? To znaczy, że wcześniej nie miałaś czasu ganiając za klientami? "Anonimowy" bo nie prowadzę żadnego bloga, nie "podpadam" pod żaden "paragraf" odpowiadającego STARA prostytutko!...bo 37 lat dla profesji kurwy to już "emerytura" Ba! Mało tego! Kurwy w tym wieku raczej klientom płacą / i od razu, by ubiec pytanie skąd to wiem, wyjaśniam, że moi rodzice są policjantami i z racji zawodu mają orientację w tym temacie/ To, że na blogu podpisujesz się jako "kloszard" nie świadczy o tym, że nie jesteś tak samo anonimowa. By stwierdzać mojej wyjątkowości nie masz żadnych kwalifikacji, do tego jest powołany ktoś inny!A czy dłużej pożyjesz? Z HIV-em?

   Usuń
  4. Wooooooooohooooooooo! Widzę że dialog się rozkręca :-)

   Usuń
  5. zasmucę Pana. Nie rozkręca się. Pani się rozkręca a ja ...ot się śmieję jedynie z pobłażliwością.

   Usuń
  6. No, taaak.... :-D Jak dziwce klient nasika w twarz, to taka i tak będzie twierdziła, że deszcz pada.

   Usuń
  7. A nie mówiłam ,że się dopiero rozkręca. Co dalej ? Czekam z niecierpliwością i nieskrywanym rozbawieniem.

   Usuń
  8. To się nie doczekasz Córo Koryntu! Takie jak Ty połykam na przystawkę, a Ty nic nie mówiłaś, co najwyżej bełkotałaś między jednym a drugim fiutkiem w dziobie. Jesteś za cienka w uszach, by prowadzić ze mną merytoryczną dyskusję. Zajmij się więc swoimi klientami, bo ja nie mam czasu tłumaczyć Ci instrukcji obsługi windy dla blondynki.

   Usuń
 6. Podoba mi się sposób w jaki piszesz, prosto i rzeczowo.
  Odnosząc się do tematu, takie zezwierzęcenia można napotkać wszędzie, w każdej płaszczyźnie życia. Rozmawiajmy ze swoimi pociechami, tłumaczmy im, by miały świadomość, iż to nie są bujdy z filmów, a może to spotkać ich samych.
  Jestem osobą wierzącą, nie latam do kościoła nagminnie, nie mam takiej potrzeby, ale szczerze wierzę i postrzegam wiarę racjonalnie.
  Nie rozumiem, dlaczego Ksiądz nie może mieć żony?
  Ślubowanie czystości? Abstrakcja.
  Jak Ksiądz- kawaler- może udzielać nauk przedmałżeńskich, bądź prawić morały o życiu w związku? Absurd.
  Pozdrawiam i z przyjemnością przeczytam Twoje kolejne posty:)

  OdpowiedzUsuń